English l فارسی l
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۱ آذر
l پست الکترونیک
مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه آزاد اسلامی لنجان راه‌اندازی شد
مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه آزاد اسلامی لنجان راه‌اندازی شد مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان شعبه واحد بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان راه‌اندازی شد.
 
 
 

دفتر شعبه یک ستادی مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی اصفهان در شهرستان لنجان (ICPLT) با ظرفیت 100 زبان‌آموز از کشورهای عراق، سوریه و لبنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان آغاز به کار کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در مراسم راه‌اندازی این مرکز در گفت‌وگو با آنا اظهار کرد: یادگیری زبان فارسی در مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی اصفهان، شعبه لنجان علاوه‌بر فراهم‌کردن فرصتی برای یادگیری یک زبان، بستری را فراهم می‌کند تا زبان‌آموزان از نزدیک با آداب، رسوم، فرهنگ و تمدن پارسی و ایرانی آشنا شوند.

سیدمسعود داودی عنوان کرد: در این مرکز، علاوه‌بر آموزش رسمی زبان فارسی، سعی بر آن است تا زبان‌آموزان با فرهنگ و تمدّن غنی ایرانی آشنا شوند. از این‌رو، مدرسان توانمند و آشنا به زبان عربی با به‌کارگیری روش‌های خلاقانه در تدریس، مطالب متنوع، مؤثر و سودمندی را ارائه می‌کنند.

وی بیان کرد: مرکز آموزش زبان فارسی برای غیر فارسی‌زبانان فرصتی را فراهم می‌آورد که فارسی‌آموزان برای دستیابی به اهداف شغلی و ادامه تحصیل در ایران، زبان فارسی را در زمانی کوتاه یاد بگیرند.

سرپرست واحد لنجان بیان کرد: با توجه به شرایط حساس اپیدمی کرونا این مرکز، آموزش زبان را در بستر مجازی ادامه می‌دهد و درصورت حضوری‌شدن، امکان اسکان و شرایط آموزش مجازی فراهم است.

1400/06/23 تاریخ :
60 تعداد بازدید :
واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات     |      IT@iauln.ac.ir  
Powered by DorsaPortal