English l فارسی l
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
l پست الکترونیک
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لنجان: اقتدار ملی در فرهنگ هر کشور جلوه می‌یابد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لنجان: اقتدار ملی در فرهنگ هر کشور جلوه می‌یابد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با بیان اینکه اقتدار ملی هر کشور در بُعد فرهنگی آن جلوه و ظهور می‌یابد، گفت: تکریم و تعظیم شهیدان در راستای احیای ارزش‌های مکتب توحید و عدالت بسیار مقدس است.
 
 

سیدمسعود داودی در آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام با بیان اینکه اقتدار ملی هر کشور در بُعد فرهنگی آن جلوه و ظهور می‌یابد، اظهار کرد: تکریم و تعظیم شهیدان در راستای احیای ارزش‌های مکتب توحید و عدالت بسیار مقدس است.

وی خاطرنشان کرد: زنده نگه‌داشتن یاد وخاطره شهدا، نقش بسزایی در اتصال خاطره فرهنگی مردم آن ملت برای نسل‌های آینده دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با بیان اینکه شهدا بزرگ‌ترین اسطوره‌های ایثار و فداکاری هستند، تأکید کرد: با توسعه فرهنگ ایثاروخودباوری می‌توان به پیشرفت وآبادانی کشور شتاب بیشتری بخشیدوآنرا درراستای اهداف والای اسلامی هدایت کرد.

عالی‌ترین درجه شهادت، جهاد در راه خداست

رئیس بنیاد شهید لنجان نیز با بیان اینکه شهادت، مرگ در راه ارزش‌هاست، بیان کرد: شهادت درجاتی دارد که عالی‌ترینش جهاد در راه خداست و هر شهید، مشعلی است که در بلندای عزت و سرافرازی یک ملت، جاودانه می‌درخشد.

مهرداد حسن‌پور با تأکید بر تأثیر شگرف فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: این فرهنگ با هویت مقدس خود، بدون شک برترین اصل برای کسب رشد اجتماعی محسوب می‌شود و شهادت که نتیجه روحیه شجاعت و انتخاب آگاهانه است، ریشه در قدرت، صبر و استقامت دارد و همه این عوامل موجب تحرک و پویایی جامعه می‌شود.

به گزارش آنا، رئیس و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان به‌همراه رئیس بنیاد شهید و رئیس اداره پست زرین‌شهر در مراسم معنوی غبارروبی گلزار شهدای گمنام که با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا برگزار شد با حضور بر مزار مطهر پنج شهید گمنام جنب واحد لنجان و نثار شاخه‌های گل و عطرافشانی، بار دیگر با شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

 

1399/11/26 تاریخ :
17 تعداد بازدید :
واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات     |      IT@iauln.ac.ir  
Powered by DorsaPortal