English l فارسی l
۱۴۰۰ دوشنبه ۳۰ فروردين
l پست الکترونیک
معاون جدید علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان منصوب شد
معاون جدید علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان منصوب شد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان، در جلسه تکریم و معارفه معاون علمی واحد با حضور اعضای هیات علمی و کارکنان در سالن اجتماعات شهیدمطهری این واحد دانشگاهی، از زحمات و تلاش‌های امیرحسین پاک‌شیر قدردانی و محمد قیاسیان را به عنوان معاون علمی جدید معرفی کرد.
 
 

سیدمسعود داودی با تقدیر از خدمات و تلاش‌های امیرحسین پاک شیر در پست معاونت علمی اظهار کرد: مشارکت و همدلی در کنار اعتماد پذیری و مسئولیتپذیری بسیار حائز اهمیت است. و مسئولیت پذیری به معنای تعهدی است که هر فرد درون خود نسبت به وظایفی که به او واگذار می‌شود احساس می‌کند.

سرپرست واحد لنجان با تاکید بر همدلی، همسویی، پشتکار و احساس مسئولیت همه همکاران خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است این واحد دانشگاهی به پشتوانه نیروهای توانمند، متخصص، خلاق و با تجربه به اینجا رسیده است، لذا باید با امیدواری، آینده‌نگری، دقت و سرعت در انجام امور بعنوان یکی از مجموعه های آموزش عالی در آموزش، پژوهش و کارآفرینی پیشتاز باشیم.

امیرحسین پاک شیر با بیان اینکه هدفمندی در مسیر تعلیم و تربیت و توسعه علم و فنآوری رکن مهم موفقیت است اظهار کرد: آنچه دانشگاه را در مسیر کسب علم، پژوهش، و فعالیت‌های فرهنگی ترغیب می‌نماید، حرکت هدفمند به سوی شکوفایی، بالندگی و تبیین ارزش‌های اسلامی است و قطعا دانشگاه آزاد اسلامی لنجان، می‌تواند با مدیریت جناب آقای دکتر داودی و همت و تلاش مضاعف همه همکاران در اشاعه تولید علم، پژوهش و کارآفرینی پیشگام باشد.

محمد قیاسیان با تاکید بر ارتقای دانش، توانمندی ‌و مهارت‌های اعضای هیأت علمی گفت: دانشگاه یک محیط یادگیری است لذا همه ما وظیفه داریم برای آموزش، مهارت و تخصص دانشجویان برنامه داشته باشیم. از اینرو می‌توانیم با آینده‌نگری هیات رییسه واحد و کمک و مساعدت همه همکاران برنامه‌هایی از قبیل افزایش سبد رشته‌های تحصیلی دانشگاه، توانمندسازی استادان، ادامه طرح موفق پویش در تمام رشته‌های تحصیلی واحد، توسعه هسته‌های فناور و مرکز رشد، تقویت کرسی‌های نظریه‌پردازی علمی، پژوهشی و فرهنگی و راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز موجب تحول‌آفرینی در دانشگاه شویم.

 1399/10/22 تاریخ :
80 تعداد بازدید :
واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات     |      IT@iauln.ac.ir  
Powered by DorsaPortal