English l فارسی l
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
l پست الکترونیک
«طرح پویش» فرصتی برای کار و تحصیل همزمان دانشجویان
«طرح پویش» فرصتی برای کار و تحصیل همزمان دانشجویان مدیر سرای نوآوری و مرکز همکاری‌های دانشگاه‌ها و صنایع استان اصفهان گفت: طرح‌ پویش‌ برای تعامل بین دانشجویان و فعالان اقتصادی طراحی شده‌ تا داوطلبان بتوانند در کنار تحصیل، آموزش‌های لازم مهارتی را کسب کنند.
 
 

محسن لوح موسوی در نشستی با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان اظهار کرد: طرح‌ پویش‌ با هدف ایجاد تعامل بین دانشجویان و فعالان اقتصادی طراحی شده‌ تا داوطلبان بتوانند از این طریق در کنار تحصیل، آموزش‌های لازم مهارتی را کسب کنند.

وی افزود: سرای نوآوری اتاق بازرگانی اصفهان با هدف تکمیل زنجیره از ایده، فکر، علم و فناوری، تولید و بازار و برقراری جریان دانش در صنعت، به‌وسیله ایجاد تعامل و همکاری مؤثر، مستمر، هدفمند و پایدار بین اعضای زیست‌بوم کسب و کار (فعالان اقتصادی) و دانشگاه آغاز به فعالیت کرده و تا‌کنون به ترتیب با واحدهای مختلف دانشگاه‌ آزاد اسلامی، دانشگاه اصفهان و هنر اصفهان به انعقاد تفاهم‌نامه پرداخته است.

 مدیر سرای نوآوری و مرکز همکاری‌های دانشگاه‌ها و صنایع استان اصفهان تصریح کرد: تفاهم‌نامه‌های دیگری با دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه مهاجر، شهرک علمی-  تحقیقاتی، بنیادنخبگان و ... نیز در حال انعقاد است.

 

1399/06/12 تاریخ :
41 تعداد بازدید :
واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات     |      IT@iauln.ac.ir  
Powered by DorsaPortal