English l فارسی l
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
l پست الکترونیک
ارائه تسهیلات مختلف به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان
ارائه تسهیلات مختلف به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان گفت: این واحد در راستای رفاه حال دانشجویان به ارائه تخفیف شهریه، وام‌های دانشجویی مختلف و تقسیط شهریه اقدام کرده است.
 
 

سیدحمیدرضا صادقیان با بیان ثبت‌نام دانشجویان جدید اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان برای رفاه حال دانشجویان، تهسیلاتی مانند وام‌های دانشجویی مختلفی از جمله وام شهریه دانشجویی، وام هزینه تحصیلی، وام اجاره مسکن، وام ضروری، وام کوتاه‌مدت، وام تقسیط شهریه و وام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان ارائه می‌دهد.

وی با تأکید بر ارائه وام‌های دانشجویی تشریح کرد: دانشجویان می‌توانند برای دریافت تسهیلات بانک قرض‌الحسنه رسالت و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از طریق سامانهSajed.iau.ir  ثبت‌نام کنند که پس از طی تشریفات اداری و قانونی وام به حساب شهریه دانشجویان واریز می‌شود. دانشجویان می‌توانند تمام روند اجرایی تا دریافت تسهیلات را از طریق سامانه مذکور پیگیری و مشاهده کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با تشریح خدمات دانشجویی به دانشجویان خاطرنشان کرد: ارائه تخفیف 10 تا 20 درصدی برای دانشجویان ممتاز و برتر، تخفیف برای بیماران خاص و دارندگان کارت ایثارگری و جانبازی زیر 25 درصد و دانشجویانی که از سازمان‌ها، ارگان‌ها و نهادهای دولتی معرفینامه دارند از دیگر خدمات این دانشگاه در حوزه شهریه و صندوق رفاه دانشجویی واحد لنجان است.

صادقیان تصریح کرد: دانشگاه آزاد واحد لنجان دارای مجهزترین کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های شهرستان لنجان برای ارائه خدمات آزمایشگاهی و پژوهشی به دانشجویان است.

وی با تشریح امکانات پژوهشی و آموزشی واحد لنجان اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با  بیش از 3 هزار جلد کتاب فارسی و لاتین، سالن‌های اجتماعات و سالن کنفرانس، سایت‌های مجهز کامپیوتری، کلاس‌های تجهیزشده با تابلوهای هوشمند و مرکز رشد واحدهای فناور با شرکت‌های دانش‌بنیان توانسته است مقام نخست هسته‌های فناور استان اصفهان در سطح واحدهای متوسط را کسب کرده و گامی مهم در راستای شکوفایی علمی کشور بردارد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان ادامه داد: واحد لنجان تمام فعالیت‌های اداری، مالی، فرهنگی، دانشجویی و پژوهشی خود را در ساختمان اداری بوعلی‌سینا متمرکز کرده و باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های دانشجویان شده است.

صادقیان وظیفه و رسالت اصلی دانشگاه را تعلیم و تربیت فارغ‌التحصیلان نخبه و کارآمد دانست و بیان کرد: دانشگاه آزاد لنجان نسبت به تربیت دانش‌آموختگان متخصص و خلاق در رشته‌های علمی مورد نیاز صنعت اقدام کرده و تلاش می‌کند در راستای رشد علمی، ‌فرهنگی و پاسخگویی به نیازهای منطقه سرآمد باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان تأکید کرد: با توجه به خدمات علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی ارائه شده توسط دانشگاه آزاد، تحصیل در این واحد برخلاف تصور بسیار کم‌هزینه است. از سوی دیگر تحصیل در محل سکونت و کسب علم در یک دانشگاه مجهز و منظم از جمله خدماتی است که توسط این واحد دانشگاهی ارائه می‌شود.

صادقیان مطرح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با توجه به ظرفیت شهرستان، ساختمان آموزشی شهدای فولادشهر را راه‌اندازی کرد تا علاوه بر پذیرش دانشجو در این دانشگاه، استراتژی ارائه آموزش‌های کاربردی و فنی در سطح شهرستان مدنظر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه افراد در هر زمان و موقعیت شغلی باید بتوانند با کسب دانش فنی به کارایی بالاتری دست یابند، خاطرنشان کرد: به دلیل شاغل‌بودن تعداد زیادی از دانشجویان، برنامه درسی در این واحد دانشگاهی به صورت فشرده انجام می‌گیرد. به این ترتیب که عمده کلاس‌ها در روزهای پایان هفته قرار دارد تا مساعدترین شرایط تحصیل برای افراد شاغل فراهم شود.

 

1398/07/08 تاریخ :
205 تعداد بازدید :
واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات     |      IT@iauln.ac.ir  
Powered by DorsaPortal