English l فارسی l
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
l پست الکترونیک
برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد لنجان
برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد لنجان رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان گفت: رشد علمی کشور، همت و تلاش مضاعف نخبگان علمی کشور را می‌طلبد.
 
 

سیدحمیدرضا صادقیان در مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با بیان اینکه رشد علمی کشور، مستلزم همت و تلاش مضاعف نخبگان علمی کشور است بیان کرد: با بسترسازی مناسب و عبور از مراحل گوناگون می‌توان دانشگاه ایده‌آل را به وجود آورد؛ دانشگاهی که محل رشد فکرهای خلاق و در عین حال جایگاهی برای بهتر اندیشیدن باشد.

وی با بیان اینکه 16 آذر نماد استکبارستیزی دانشجویان است، اظهار کرد: دانشجویان مقابل استکبار ایستادند و خون خود را هزینه آرمانگرایی، هویت‌طلبی، استکبارستیزی، ایستادگی، روشن‌اندیشی و استقلال کردند تا در طول تاریخ همچون راست‌قامتان تاریخ سربلند باشند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان افزود: در حقیقت دانشگاه، چراغی فروزان است که باید به برگزیدگان جامعه، راه درست را از نادرست تمییز دهد تا آن‌ها جامعه را هدایت کنند.

 

صادقیان با بیان اینکه جنبش دانشجویی باید با تحلیل، نقد، مطالبه‌گری، آزادی اندیشه و آزادی‌بیان همسو باشد، خاطرنشان کرد: از دانشجویان انتظار می‌رود که با نگاه بلندمدت و با روش و منش اخلاقی فعالیت کنند و در تحصیل و کسب علم گام‌های بلندی در راستای عزت و سربلندی ایران اسلامی بردارند.

وی بیان کرد: دانشگاه محلی برای تولید علم ونوآوری است؛ بنابراین برجسته بودن نقش دانشجو، موجب شده است تا شخصیت دانشگاهیان بیشترمشخص شود. براین اساس، مشکلاتی که پیش روی دانشجویان است، بایدشناسایی شود تاراه مقابله باآن فراهم آید.

به گزارش آنا، در این مراسم که با حضور معاونان فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه لنجان، امام‌جمعه، شهردار، شورای شهر سده لنجان و دانشجویان در تالار شهید مطهری دانشگاه آزاد لنجان برگزار شد از دانشجویان ممتاز و نخبه  تجلیل شد.

 

 
1397/09/19 تاریخ :
108 تعداد بازدید :
واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات     |      IT@iauln.ac.ir  
Powered by DorsaPortal